Kategorie
Archiwum

Udział w konkursach muzycznych i recytatorskim

Przedszkolaki reprezentowały nasze przedszkole aż w trzech konkursach.
Dominika Pach wzięła udział  w powiatowym Festiwalu Piosenki Religijnej organizowanym przez Zespół Szkół im. Św. Edyty Stein w Lublińcu.
W VII Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Sierakowie Sląskim pt. „Wiosenne Recytowanie” wzięły udział Ania Imach i Marysia Kaczmarzyk. Pośród 40 uczestników jury wyróżniło 10 najlepszych recytatorów, a wśród nich znalazły się nasze dwie dziewczynki. W Miedzyprzedszkolnym Festiwalu muzyczno- tanecznym zorganizowanym przez Przedszkole u Cioci Mariolki z Koszęcina wzięło udział 9 dziewczynek  śpiewająco reprezentowały nas Zosia Minkina i Emilia Borszcz, które zdobyły w swojej kategorii pierwsze miejsca. W konkursie brała udział również Lena Sabalińska, a także sześć dziewczynek ze starszej grupy, które tworzyły zespół taneczny w składzie: Magda Olszok, Julia Stec, Amelka Czok, Hania Wójcik, Natalia Osadnik i Laura Niedworok.
Serdecznie gratulujemy !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *