Kategorie
Archiwum

Rostrzygnięcie Ogólnopolskego Konkursu Plastycznego

Protokół

z rozstrzygnięcia Ogólnopolskiego  Konkursu   Plastycznego „Przygody Kubusia Puchatka”

w dniu 10.05.2019

 

W dniu 10.06.2019r.r. w  Przedszkolu im. Kubusia Puchatka  wyłoniono laureatów

z pośród nadesłanych 40 prac plastycznych. Jedna praca była niezgodna z regulaminem.

Jury w składzie:

  1. Justyna Pawełka – plastyk
  2. Sara Wojtulek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

I kategoria wiekowa – 3 – 4 latki

 

Zdobycie nagrody:

Hanna Ciak  4 lata – Gminne Przedszkole w Tworogu

Michalina Czachorowska 4 lata – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Chalinie

Ewa Siadak 3 lata- Prywatne Przedszkole „ Tęczowa Kraina” w Krakowie

Wyróżnienia w kategorii 3 – 4 latków

Aleksandra Byrska 4 lata – Przedszkole nr.6 w Bielsko- Białej

Karol Kolbusz 3 lata – Samorządowe Przedszkole w Przecławiu

Elwira Kucharczyk 4 lata – Prywatne Przedszkole „ Tęczowa Kraina” w Krakowie

 

II kategoria wiekowa 5 – latki

 I miejsce Kornelia Bieniek  Publiczne Przedszkole nr.1 Sztum

II miejsce Alicja Flaczyńska Miejskie Przedszkole nr 37 w Płocku

II miejsce Dominika Pach  Przedszkole im Kubusia Puchatka w Sadowie

III miejsce Anna Jurkowska Przedszkole Niepubliczne  „ Iskierka” w Krakowie

 

III kategoria wiekowa 6 – latki

 

I miejsce Katarzyna Kapica Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie

I miejsce Maria Malinowska  Przedszkole nr.2 w Nowym Targu

I miejsce Zuzanna Pięta Publiczne Przedszkole nr1 w Sztumie

II miejsce Antoni Stypułowski Przedszkole nr 2 W Bieruniu

II miejsce Gabriela Kicińska  Publiczne Przedszkole nr1 w Sztumie

II miejsce Emilia Giełczyńska  Przedszkole nr 2 w Nowym Targu

III miejsce Emilia Kotuła  Miejskie Przedszkole nr.31 w Rudzie Śląskiej

III miejsce Emilia Witkowska Przedszkole nr3 w Miasteczku Śląskim

III miejsce Kasjusz Kobierecki  Przedszkole nr 3 w Miasteczku Śląskim

Wyróżnienie

Kinga Obważanek Przedszkole nr2 w Bieruniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *