Ogłoszenia

– Trwa zbiórka nakrętek plastikowych dla Kacperka

Ogłoszenia

W piątek – 16 września 2022 przedszkolaki będą brały udział w akcji „Sprzątanie świata”. Najpierw dzieci będą uczestniczyć w warsztatach edukacyjnych prowadzonych przez pracownika Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, następnie przy sprzyjającej pogodzie średniaki i starszaki wyruszą na sprzątanie najbliższej okolicy. Prosimy, aby tego dnia przyniosły do przedszkola worki na śmieci i rękawiczki jednorazowe.

W następnym tygodniu przypada Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu obchodzić będziemy to święto 19 września – w poniedziałek. Na dzieci czekać będzie miła niespodzianka. Zapraszamy.

26 września 2022 – w poniedziałek odbędzie się wyjazd średniaków i starszaków do Domu Kultury w Lublińcu na spektakl „Dzwonnik z Notre Dame”. Wyjazd ok. 9.50, powrót ok. 12.00. Cena – 32,00 (26,00 bilet i 6,00 autobus). Przed wyjazdem należy wypełnić zgodę na wycieczkę. W przypadku rezygnacji z wyjazdu prosimy o pilne powiadomienie przedszkola (tel. 728 874 684, 34 356 13 71).