Konkurs plastyczny „Legendy z Leśnej Krainy Górnego Śląska”

Dzieci z grupy starszaków wzięły udział w konkursie plastycznym „Legendy z Leśnej Krainy Górnego Śląska”. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Leśnej Krainy Górnego Śląska. Przedszkolaki pod kierunkiem nauczycielek – Beaty Plazy i Sylwii Osadnik wykonały prace plastyczne do wysłuchanych legend: „Biała Dama w Koszęcinie” i „Legenda o kościele Trójcy Świętej w Koszęcinie”.

            Na konkurs nadesłano 245 prac z 16 gmin. Decyzją jury laureatami konkursu zostało 32 dzieci. Przyznano również 8 wyróżnień. Jedno z nich trafiło do Antoniny Swobody z naszego przedszkola. Otrzymała ona pamiątkowy dyplom i drobne upominki. Natomiast wszystkie dzieci z grupy Tygrysków obdarowano kolorowankami i pięknie wydanymi Legendami z Leśnej Krainy Górnego Śląska. Publikacja ta została zilustrowana pracami dzieci wykonanymi na konkurs. Gratulujemy