This is default featured slide 1 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 2 title

This is default featured slide 3 title

This is default featured slide 4 title

This is default featured slide 5 title

15.03.2019 Zajęcia edukacyjne „Nie taka żaba straszna”

Dnia 15 marca w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia edukacyjne pt. Nie taka żaba straszna, czyli poznajemy płazy w Parku Krajobrazowym , Lasy nad Górną Liswartą”. Przedszkolaki zapoznane zostały z nowymi zagadnieniami dotyczącymi z życia i ochrony płazów.

11.03.2019 Audycja umuzykalniajaca

Nasze przedszkolaki uczestniczyły w audycji umuzykalniającej ”  Granie na ekranie” przygotowaną przez  Filharmonię Częstochowską.

28.02.2019 ” Międzyszkolny konkurs recytatorski”

W konkursie recytatorskim reprezentowali nasze przedszkole Łukasz Pawełczyk i Dominik Tkacz który zdobył III miejsce w swojej kategorii 🙂

Podsumowanie akcji Góra Grosza

W tym roku dzieci z naszego przedszkola ponownie zbierały pieniądze na pomoc dzieciom z domów dziecka. Dzięki tej zbiórce dzieci nauczyły się że trzeba pomagać. Bardzo dziekujemy Rodzicom i Dzieciom za włączenie się do akcji- zebralismy łącznie 210,64 grosze.

04.02.2019 ” Bal karnawałowy”

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE 🙂

21,22,23.01.2019 ” Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka”

„Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują Zetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku. W kuchni błyszczą już talerze, wnusia babci bluzkę pierze wnusio już podaje kapcie, bardzo Kocha swoja babcię. Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków