28.03.2108 ” Poszukiwanie Wielkanocnego Zajączka oraz rozstrzygnięcie konkursu na Koszyczek Wielkanocny”

Nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych spotęgował gość, który pojawił się w naszym przedszkolu . To zajączek wielkanocny, którego podobno widzieli tylko niektórzy;) Zostawił dla nas list z zadaniami i wskazówkami, jak go odnaleźć. Podążyliśmy więc jego tropem, aż dotarliśmy do ogrodu przedszkolnego gdzie przedszkolakom udało się odnaleźć słodkie upominki.
Dziękujemy Zajączku:)
W tym dniu rozstrzygnięto  również konkurs na Koszyczek Wielkanocny. Na konkurs wpłynęło 17 koszyczków wielkanocnych. Dzieci ze swoimi Rodzinami wykazały się niezwykłą pomysłowością i oryginalnością. Koszyczki były wykonane przy użyciu różnorodnych materiałów, niezwykle pomysłowo i oryginalnie. Wszystkie prace zostały tak samo nagrodzone. Dziękujemy za udział w konkursie.

Koszyczki zostały wręczone emerytowanym pracownikom i osobom zaprzyjaźnionym z przedszkolem.