16.06.2016r. – Dzień Mamy i Taty w grupie Tygrysków, pożegnanie starszaków

W godzinach popołudniowych odbyło się w przedszkolu podwójne święto – Dzień Rodziców i pożegnanie starszaków. Na uroczystość zostali zaproszeni: dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego – Małgorzata Wachowska, pani Patrycja Katryniok – była wychowawczyni grupy oraz Rodzice.

Tygryski wraz z panią Małgosią przygotowały wspaniały występ artystyczny. Poza tradycyjnymi wierszami i piosenkami okolicznościowymi, grały na łyżkach, zaprezentowały marsz i taniec hiszpański.

Pani dyrektor z wychowawczynią pamiątkowe dyplomy i książeczki. Rodzice zaangażowani w życie przedszkola, których dzieci odchodzą już do szkoły otrzymali również podziękowania. Zgromadzeni goście mogli też zobaczyć prezentację multimedialną ukazującą kilkuletni pobyt dzieci w przedszkolu. Potem był poczęstunek i zabawy z rodzicami, min. golenie taty, taniec na gazecie, skoki na skakance i inne.