02.03.2015 „Spotkanie z Panią Klementyną Poprawialską

2 marca w poniedziałek nasze przedszkole odwiedziła Pani Jolanta Długołęcka, czyli Pani Klementyna Poprawialska. W swoim występie pod tytułem „Zdrowy rozsądek” poruszyła temat prawidłowego odżywiania się i rozwagi w życiu.  Wszystkie dzieci, wspólnie z Panią Poprawialską „spakowały” do worka złe nawyki żywieniowe i obiecały,  że na ich stołach od teraz będą królowały warzywa i inne zdrowe produkty. Ogromne poczucie humoru Pani Klementyny i jej niezwykły głos, sprawiły że przedstawienie było ciekawe i bardzo pouczające .Pani Klementyna na wesoło zmierzyła się zrównież z tematem dobrego wychowania i kultury w życiu codziennym. W zabawny i przystępny dla dzieci sposób pokazała, jak należy zachowywać się poprawnie i dbać o bezpieczeństwo swoje i innych.