01.06.2023 „FESTYN RODZINNY”

1 czerwca w Dzień Dziecka odbył się w naszym przedszkolu festyn rodzinny pod hasłem „Przedszkole i rodzina to jedna drużyna”. 👨‍👩‍👧‍👦Były przepiękne występy dzieci z poszczególnych grup – piosenki, tańce i oczywiście własnoręczne prezenty dla rodziców 🎶💃😍. Następnie prawdziwa zabawa przeniosła się do ogrodu przedszkolnego. Przy słodkich wypiekach oraz innych przysmakach miło upływał czas. Było bardzo wesoło i kolorowo z mnóstwem zabaw i konkursów z udziałem całych rodzin :malowanie twarzy, fotobudka, modelowanie balonów. Rozstrzygnięto plastyczny konkurs rodzinny „Moja rodzina i ja – wspólne spędzanie czasu wolnego”.
Gorąco dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przebieg festynu🤗👏💖. Stworzyliśmy prawdziwą przedszkolną drużynę 💪😀👩‍❤️‍👨