01.06.2017r. „Dziś nasze święto śmiej się wesoło, daj rękę kolego i tańczmy w koło…”

Wszystkie przedszkolaki z gminy Koszęcin o rana spotkały się w Koszęcinie, w Leśnej Dolinie. Tam, w miłym towarzystwie klaunów bawiły się do południa. To wydarzenie na pewno na długo zostanie w naszej pamięci.

W tym wspaniałym dniu czekała na dzieci jeszcze jedna niespodzianka. Na festynie ogłoszone zostały wyniki gminnego konkursu plastycznego, którego organizatorem był Punkt Przedszkolny „Leśne Ludki” ze Strzebinia o tematyce „Dzieci świata”.

Nasze przedszkole na konkurs nadesłało 10 prac. I tak I miejsce w swojej kategorii zdobyła Wiktoria Adamek, natomiast wyróżnienia otrzymali: Gustaw Wasyliszyn, Ewa Jarząbek, Małgosia Janas, Julia Jaguś, Julia Stec. Ponadto dyplomy za udział w konkursie otrzymały: Zuzia Gajda, Hania Wójcik, Madzia Kaloch, Madzia Olszok.